Hudba

'17 playlist

8. ledna 2018 v 15:06 | Heriette
Tak jako v uplynulém roce jsem se v aktuální hudbě neorientovala snad nikdy předtím. Tak hrozně, rozuměj. (Asi začínám stárnout, čéčé, a to, že většinu času poslouchám starý swing, tomu pocitu moc nepomáhá.) Nicméně mám ráda alespoň iluzi jakéhosi základního přehledu, tak jsem mezi drcením se statistik (fyzikální chemie úspěšně pokořena) projela loňské žebříčky a YouTube a svou chabou paměť a nakonec z ní s jistým úsilím vydolovala pět písniček, které se mi zapsaly do paměti a historie prohlížeče.

Zde se asi hodí připomenout, že můj vkus je tak provinční, jak se jen dá, a čím líp se dá na danou hudbu hopkat, tím líp. Takže asi vstup, jen pokud máš odvahu.

Cry-Along Playlist

18. ledna 2016 v 22:43 | Heriette
Aneb podkres pro takové ty dny, kdy nemáš náladu na nic jiného, než choulit se na zemi ve fetální poloze a rochnit se v sebelítosti. Topka čistě osobní, pořadí, jak mi přišlo pod ruku, a klidně taky něco přihoď.

Pozdravy z Hospice

4. června 2015 v 22:46 | Heriette
http://www.dailyrindblog.com/images/hospice.jpg

Hospice
The Antlers
(2009)

Celé album si můžeš poslechnout tady... ale ještě chviličku vydrž. Bude to jen o pár řádek a budu se snažit, abych jimi neplýtvala zbytečně.
 
 

Reklama