Supraorbitální

11. září 2016 v 22:30 | Heriette |  Osobní odpad
Mám hloupý zvyk nikdy nedělat méně než jednu věc současně a i to ve chvílích, kdy bych nejraději dělala právě tu jednu jedinou a nemusela svůj mozek zároveň zaměstnávat něčím - čímkoliv - jiným, abych se vůbec dokázala soustředit. A tak tedy při grafičení koukám na YouTube. Dříve na CrashCourse, pak na veganské youtubery, aktuálně na Buzzfeed (jde to pěkně z kopce, co?). A popravdě, právě poslední jmenovaný mé obzory rozšířil o takové oblasti, jejichž existenci jsem doposud zcela ignorantsky ignorovala. A pomiňme prozatím onen SJW rozměr, já řeším věci mnohokráte podstatnější.

Obočí.

Mé obočí tvoří pár světlounkých chloupků okupujících oblast kdesi nad margo supraorbitalis ossis frontalis, seřazených v linii, která není ani pravidelná, ani nijak hezky tvarovaná. Veškeré mé dosavadní pokusy to nadělení nějak zkrotit vesměs skončily zoufalou kapitulací a výsledkem ještě horším, než kdybych tuhle část mého obličeje prostě nechala na pokoji (jako bych neměla dost práce s tím zbytkem). Kdybych měla dost odvahy, vykašlu se na to úplně a půjdu na Amandu Palmer.

Nicméně. Koukání na lidi, co poprvé zkouší černou rtěnku a pin-up šaty je překvapivě inspirativní, čiže jsem se po jednadvaceti letech trápení odhodlala k velkému kroku, důkladně nastudovala snad všechny tutorialy k trhání obočí, jaké YouTube nabízí, vyhrabala pinzetu, namalovala spojovací body... a nakonec vytrhala pár chloupků v okolí toho, co by mělo být tím jediným a ideálním tvarem, protože víc se toho vytrhat prostě nedalo. Nu. Ale stejně to vypadá líp.

Jsem na sebe jakýmsi zvláštním způsobem upřímně hrdá, což je v podstatě vše, o čem měl tenhle výlev být, protože jinak vlastně vůbec o ničem není, ale tak to prostě někdy je.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama