Heriette Reloaded

6. září 2016 v 16:33 | Heriette |  Osobní odpad
(Když už zde jsem, vyřeším i to téma týdne - kdo ví, kdy se sem dostanu příště.)

Je mi skvěle.

Půl roku od poslední vážné sebevražedné myšlenky a ještě víc od onoho dvaapůltého pokusu něco podobného uskutečnit. Půl roku od seknutí s medicínou a změny životní dráhy. Půl roku od prvního nejistého triplestepu na půdě swingové tančírny. Půl roku - nejlepšího půl roku mého života.

Za necelé dva týdny mi škola začne znova. Už teď je těžké nevšímat si toho houstnoucího napětí na čelech lidí kolem mě - a začíná to doléhat i na mne, ač jsem se na nový obor donedávna zcela čistě a obavami nezkaleně těšila.

Těším. Tak! Možná to bude náročné, ale medicína śe v náročnosti tyčí o několik levelů výše, a kdybych se z ní psychicky nezhroutila, věřím, že bych dala i ji. Možná nebudu mít tolik volného času jako teď, ale aspoň si přestanu připadat nevyužitá. Možná budu ve stresu (já? jistěže budu ve stresu!), ale mám teď přeci tolik nových způsobů, jak se se stresem vyrovnat (a swing tvoří jen 50% z nich). Možná mne zase občas chytne panická ataka - zvolna se vrací, za poslední měsíc jsem měla už druhou -, ale vždycky si o tom mám s kým promluvit a přinejhorším můžu najet zpět na AD. Možná mi zase někdy bude smutno, ale... to k životu patří. Možná si zase někdy budu připadat zbytečná a osamělá, ale... Možná mi občas zase někdy bude vážně mizerně, ale...

Možná budu zase někdy chtít se vším seknout.

Ale stejně se těším.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama