Leden 2016

Čmáraničky

28. ledna 2016 v 10:40 | Heriette |  Osobní odpad
...a zase mi ta dobrá nálada nevydržela déle než do další várky ignorace, která možná ani není doopravdy, ale v mojí hlavě je skutečná tak, že mi to drásá srdce. Ale to je teď jedno. Začala jsem se učit kreslit, klasicky ručně, neb digitálně mi to už relativně jde. Tak tady máš, můžeš se mnou sledovat progress, pokud vůbec nějaký nastane.(Dá se to zvětšit kliknutím, mimochodem.)

Cry-Along Playlist

18. ledna 2016 v 22:43 | Heriette |  Hudba
Aneb podkres pro takové ty dny, kdy nemáš náladu na nic jiného, než choulit se na zemi ve fetální poloze a rochnit se v sebelítosti. Topka čistě osobní, pořadí, jak mi přišlo pod ruku, a klidně taky něco přihoď.

Deux fois (et demi)

18. ledna 2016 v 16:43 | Heriette |  Osobní odpad
...a snad to ani nebyla chyba sama o sobě, možná jsem jen měla přidat na množství, abych se měla konečně z krku, případně se na všechny ty farmakologické pokusy vykašlat úplně, abych měla z krku všechny ostatní, ale od chvíle, co jsem se podruhé (potřetí?) rozhodla ke konečnému řešení svých takzvaných problémů a depkoidních nálad, je to jaksi všechno na nic a píčou ke zdi a tak vůbec. Jako bych místo sebe zabila jakéhosi svého vnitřního cenzora, který doposud držel bolest a beznaděj kdesi za zdí vyzubených úsměvů a máváním rukou nad "ne tak docela opravdovými problémy" - ale v tom mém posledním výkřiku zoufalství padl místo mě, i zhroutily se hradby Jericha.

Všichni mluví, ale nikdo nic neřekne. A já se snažím, opravdu, ale i ze mne vycházejí jen prázdná slova, tak... buďme prosím všichni aspoň chviličku zticha.

(Beztak to už všechno řekla Calla.)